Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

3 nowości z Lotniska Warszawa/Modlin

W nadchodzącym sezonie letnim, czyli od kwietnia 2017, z Lotniska Warszawa/Modlin będą uruchomione 3 nowe połączenia. To już kolejna zapowiedź gorącego lata w ofercie Ryanair, dostępnej z podwarszawskiego lotniska.

Pod koniec 2016 roku linia Ryanair ogłosiła nowe trasy z Warszawy do Faro, Cagliari i Neapolu. Tym samym, rozszerzając ofertę dla podróżnych z Lotniska Warszawa/Modlin, z którego można polecieć do ponad 40 miast Europy.

Nowe połączenia do Portugalii i Włoch mogą okazać się hitem nadchodzącego sezonu. Już teraz można zarezerwować loty do tych wyjątkowych miejsc. Do Neapolu, włoskiego miasta słynącego z najznakomitszej pizzy na świecie, opery, ruchliwych ulic i piłki nożnej.  Do Cagliari, położonego na Sardynii miasta, które zachęca urokliwymi plażami, jednocześnie będąc idealnym miejsce na weekendowy relaks, połączony z poznawaniem historii, zwiedzaniem i smakowaniem tradycyjnych specjałów. I do Faro, turystycznego raju Portugalii, gdzie w spokoju, pięknym otoczeniu skalistych klifowych krajobrazów, można odpocząć na piaszczystych plażach nieopodal lagun rzecznych.

Wszystkie połącznia będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Partnerzy