Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Aż 5 nowych tras linii lotniczych Ryanair z lotniska Warszawa/Modlin zimą 2017/2018!!!

Na zdjęciu: Michael O´Leary – Prezes Zarządu Ryanaira  oraz Leszek Chorzewski p.o. Prezesa Zarządu MPL Warszawa/Modlin

Podczas wtorkowej (15 lutego) konferencji prasowej linia lotnicza nr 1 w Polsce Ryanair ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Warszawy. 5 nowych tras z lotniska Warszawa/Modlin: Baden-Baden, Ejlat, Memmingen, Sewilla i Wenecja oraz 1 nowość z lotniska Chopina: Szczecin (3 trasy łącznie). Na obu warszawskich lotniskach Ryaniar obsłuży 3,6 mln pasażerów rocznie i przyczyni się do utworzenia prawie 2.700 miejsc pracy. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17%.

Michael O´Leary – Prezes Zarządu Ryanaira powiedział m.in.:

„(…) Cieszymy się także z wyników sprzedaży na lato 2017. Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Warszawy pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów z Warszawy na zimę 207/18, wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 39 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać do czwartku (16 lutego) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś”.

 

Na zdjęciu: Michael O´Leary – Prezes Zarządu Ryanaira oraz Leszek Chorzewski p.o. Prezesa Zarządu MPL Warszawa/Modlin

Partnerzy