Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Europcar - Wypożyczalnia samochodów – oddział Lotnisko Modlin

A A A Drukuj

Pracownik Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Port Lotniczy Modlin

Opis stanowiska:
• obsługa klienta w oddziale wypożyczalni (głownie w j. angielskim).
• obsługa procesu wynajmu, (wynajem, zwrot, rozliczenie)
• obsługa floty samochodowej, (przejazdy na myjnię, do innych oddziałów wypożyczalni itp.)
• przyjmowanie rezerwacji drogą telefoniczną.

Wymagania:
• Ukończone co najmniej 21 lat.
• Prawo jazdy kat. B (co najmniej od roku)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość programów biurowych (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu itp.)
• Dyspozycyjność,
• Umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres:
rekrutacjaWAW@europcar.pl i dopisanie MODLIN w temacie wiadomości.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie."

Partnerzy