Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Konserwator ds. gospodarczo-technicznych

A A A Drukuj

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.
Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Zakres obowiązków:

  • drobne naprawy i konserwacje mające na celu utrzymania obiektów, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej;
  • prace konserwatorskie / naprawcze;
  • drobne prace budowlane, szpachlowanie, malowanie ścian;
  • Wykonywanie drobnych prac montażowych i napraw budowlanych;
  • konserwacja obiektu;
  • dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń;
  • usuwanie drobnych awarii;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie poleceń przełożonego;

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zdolności techniczne tzw. "złotej rączki" ;
  • pracowitość, dokładność, skrupulatność chęci i motywacja do pracy;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • zatrudnienie od zaraz.

List motywacyjny wraz CV z dopiskiem: „dotyczy oferty –  konserwator ds. dospodarczo-technicznych” prosimy przesłać na adres: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.,  Nowy Dwór Mazowiecki 05-102, ul. Gen. Wiktora Thommee 1a lub adres e-mail: praca@modlinairport.pl albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r., nr 101 poz. 926 z późniejszymi  zmianami)".

Partnerzy