Przejdź do treści
  • PL
  • EN

ModlinBus - Koordynator Sprzedaży

A A A Drukuj

Miejsce pracy – Lotnisko Warszawa/Modlin
Rodzaj oferty:
Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży - młode osoby z angielskim

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ModlinBus, przewoźnik autobusowy operujący na Lotnisku Warszawa/Modlin, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży

Obowiązki na stanowisku pracy:
- sprzedaż biletów (obsługa kasy i komputera),
- udzielanie informacji podróżnym,
- odprawa pasażerów przy autobusie.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona będzie po angielsku),
- punktualność,
- dyspozycyjność – praca zmianowa ,
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra organizacja pracy,

- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
- pewne wynagrodzenie + premię od wyników pracy,
- płatne wszystkie godziny pracy,
- miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać na dres: praca@modlinbus.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883.

Partnerzy