Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

15 lat Ryanair w Polsce

WMI-Ryanair

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (29 października) oficjalnie świętuje rocznicę wejścia na polski rynek.

Na znacznej części polskich lotnisk jak Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin Ryanair zainaugurował loty z początkiem sezonu zimowego 2005/2006, choć wyjątkiem jest Wrocław, który jako pierwszy powitał samolot Ryanair'a już w marcu. Obecnie Ryanair operuje z 12 polskich lotnisk: sześciu baz operacyjnych, w tym na Lotnisku Warszawa/Modlin, oraz w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Przez ten czas z usług Ryanair'a w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób na trasach do/z oraz wewnątrz kraju.

Ryanair z radością obchodzi 15-lecie na polskim niebie i nadal angażuje się w dalsze stymulowanie wzrostu na tym ważnym rynku pomimo wyzwań związanych z pandemią Covid-19. Działalność Ryanair w Polsce rozpoczęła się w 2005 roku od trasy Wrocław - Londyn Stansted.  Dziś w ofercie jest ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużonych zostało prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.

Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, Ryanair uruchomi w piątek 30 października specjalną promocję „Happy Hour” tylko w godzinach 11:00 - 12:00 w ramach całej polskiej siatki połączeń. Loty w cenie od 29zł ze wszystkich polskich lotnisk można będzie zarezerwować jedynie w na www.ryanair.com w piątek 30 października między 11:00 a 12:00.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanair'a w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

 „Cieszymy się, że możemy świętować 15-lecie Ryanair'a w Polsce. W ciągu ostatnich 15 lat Ryanair obserwuje rosnące zapotrzebowanie na swoje trasy. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku na trasie Wrocław - Londyn Stansted. Dziś oferujemy ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużyliśmy prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.

Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, w piątek 30 października, w godzinach od 11:00 do 12:00, rozpoczniemy specjalną promocję „Happy Hour” w ramach całej naszej polskiej siatki połączeń. Loty już od 29 zł będzie można zarezerwować wyłącznie na stronie Ryanair.com.

 

Partnerzy