Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Sklepy

A A A Drukuj

Zapraszamy do sklepów, oferujących szeroki wybór asortymentu duty free/duty paid w tym: krajowych i zagranicznych alkoholi wysoko- i niskoprocentowych, kosmetyków i perfum, słodyczy, prasy, wyrobów tytoniowych, napojów bezalkoholowych, souvenirów i wielu innych krajowych oraz zagranicznych produktów.

Strefa Ogólnodostępna

 

EUROSHOP (parter - strefa ogólnodostępna między "Przylotami a "Odlotami")

Style & Beauty

Perfumy i kosmetyki w atrakcyjnych cenach, akcesoria podróżne, gadżety, souveniry oraz inne produkty. Znajdziesz tu też Punkt Lotto. Sklepy są czynne od pierwszego do ostatniego rejsu.

KONTAKT: +48 22 346 53 20 || +48 508 879 607 || www.euroshop.com

ABC (antresola - strefa ogólnodostępna na wysokości "Przylotów")

Sklep typu mini-market spożywczy, gdzie można zaopatrzyć się w szeroką gamę produktów spożywczych, w tym w produkty regionalne.

 

Lodziarnia Carte D'or (antresola - strefa ogólnodostępna na wysokości "Odlotów")

Najnowszy lokal na terenie portu lotniczego w Modlinie w ramach grupy Baltona powstał w wyniku synergii dwóch międzynarodowych przedsiębiorstw. Doświadczenie Baltony w zakresie zarządzania i prowadzenia powierzchni handlowych i gastronomicznych na lotniskach oraz wieloletnia tradycja przygotowywania prawdziwie włoskich lodów zaowocowały nowym formatem w Modlinie, będącym odpowiedzią na potrzeby pasażerów.

Nowy punkt zlokalizowany na strefie ogólnodostępnej w hali odlotów został zaprojektowany tak, aby pasażerowie przed odlotem mogli w przytulnym wnętrzu utrzymanym w tonacji beżu i szarości z elementami drewna odpocząć przed podróżą. W wygodnych sofach i fotelach nawet większe grupy znajdą miejsca, żeby cieszyć się smakiem lodów lub filiżanką kawy.

Carte D’or specjalnie dla nowego sklepu Baltony przygotował bogatą ofertę lodów, szejków i deserów stworzonych na bazie oryginalnych włoskich lodów. Pasażerowie mogą skosztować również pysznych ciast i ciasteczek, gorących gofrów a także wyśmienitej kawy. Dla osób nieprzepadających za kawą również znajdzie się szeroki wybór herbat czarnych i owocowych a także soków i napojów niealkoholowych.

Niezwykle trudno jest opisać w kilka zdaniach atmosferę panującą w nowym punkcie a tym bardziej smak oferowanych lodów i deserów. Zapraszamy zatem wszystkich odwiedzających port lotniczy w Modlinie na 1. piętro, tuż obok windy, aby sami przekonali się, że lody można jeść nie tylko latem !

 

Starter (parter - strefa ogólnodostępna między "Przylotami" a "Odlotami")

Rozpocznij dzień ze Starterem

Nasz sklep daję możliwość dokonania szybkich zakupów niezbędnych przed wylotem i podczas podróży. Dla wygody podróżnych oferujemy: dzienną prasę, magazyny kolorowe, wybrane bestsellery książkowe oraz potrzebne akcesoria podróżne marki Travel Blue.

Starter to również mała gastronomia. Dostarczamy codziennie świeże produkty (kanapki, ciastka, oraz na ciepło przygotowujemy hot-dogi). Dla spragnionych oferujemy zimne i ciepłe napoje oraz pyszną kawę na dobry początek dnia.

Starter to coś więcej niż tylko salon prasowy. Wyróżnia nas: szybkość obsługi, wyselekcjonowana oferta oraz przystępne ceny w stosunku do jakości oferowanych produktów.

 

Butik Celdes

Firma Celdes(CELEBRITY DESTINATIONS) tworzy niepowtarzalne trampki w stylu casual z nadrukami przedstawiającymi znane i lubiane miejsca na świecie, podróżując pomiędzy modą, przyjemnością i kreatywnością. Na rynku rodzimym i międzynarodowym dostępnych jest w tej chwili 14 kolekcji z ponad 500 unikatowymi wzorami z czternastu popularnych kierunków podróży: Grecji, Francji, Hiszpanii, Holandii, Włoch, Cypru, Portugalii, Afryki, Kuby, Miami, Meksyku, Karaibów, Ameryki Łacińskiej i USA. ProduktyCeldes można nabyć w salonach sprzedaży w 22 krajach, jak również w sklepie internetowym na stronie: www.celdes.com

 

Hala Odlotów Strefa Schengen

 

EUROSHOP
Tax & Duty Free Space

Napoje alkoholowe, słodycze, słone przekąski, wyroby tytoniowe, napoje bezalkoholowe, akcesoria podróżnicze, gadżety, souveniry oraz inne produkty.

 

EUROSHOP
Style & Beauty

Perfumy i kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach ok.20% poniżej cen tych samych artykułów na rynku krajowym. Dodatkowo słodycze, akcesoria i inne produkty.

 

EUROSHOP
Short Stop

Prasa,wyroby tytoniowe, słodycze, akcesoria podróżne i inne produkty.

Hala Odlotów Non Strefa Schengen

 

EUROSHOP
Bestsellers

Perfumy i kosmetyki, napoje alkoholowe, słodycze, wyroby tytoniowe, napoje bezalkoholowe, akcesoria podróżnicze, souvenity oraz inne produkty.

ATRAKCYJNE PROMOCJE W KONKURENCYJNYCH CENACH!
RABATY NA WYBRANY ASORTYMENT!

 

Partnerzy