Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Sklepy

A A A Drukuj

Zapraszamy do sklepów, oferujących szeroki wybór asortymentu duty free/duty paid, w tym: krajowych i zagranicznych alkoholi wysoko- i niskoprocentowych, kosmetyków i perfum, słodyczy, prasy, wyrobów tytoniowych, napojów bezalkoholowych, souvenirów i wielu innych krajowych oraz zagranicznych produktów.

Strefa Ogólnodostępna

Aelia Beauty

to perfumerie zlokalizowane w ogólnodostępnych częściach lotnisk (nie trzeba nigdzie lecieć, aby dokonać zakupu), oferujące takie same atrakcyjne ceny jak w strefach wolnocłowych. W ofercie można znaleźć luksusowe marki perfum i kosmetyków a także edycje asortymentu kosmetycznego na wyłączność typu Travel Exclusive. W Aelia Beauty w MPL Warszawa/Modlin można ponadto zaopatrzyć się w słodycze, zabawki, alkohol, papierosy i napoje bezalkoholowe.

Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby podróżujące!

Aelia Beauty

 

Discover Mazovia

to więcej niż sklep z upominkami - to miejsce, które nawiązując do lokalnej kultury, historii i obyczajów, obok produktów daje konsumentom prawdziwe przeżycia. Prócz książek i prasy na podróż, turyści znajdą wyszukane prezenty dla bliskich i pamiątki związane z Polską, regionem. Nie ma dwóch takich samych sklepów Discover, bo nie ma dwóch takich samych miejsc na świecie.
Zacznij swoją podróż z Discover MAZOVIA!

Discover Mazovia

Hala Odlotów Strefa Schengen

Aelia Duty Free

Nowy, powiększony sklep Aelia Duty Free to obietnica unikatowych doznań zakupowych w atmosferze relaksu przed podróżą.

Oferta sklepu została wzbogacona o wiele nowych, światowej klasy marek, produkty premium a także  selekcję ekskluzywnych produktów niedostępnych nigdzie indziej. Można tu znaleźć szeroki wybór perfum, kosmetyków pielęgnacyjnych (bogate portfolio kosmetyków naturalnych) i kolorowych.
Oferujemy także bogaty asortyment alkoholi – od tradycyjnych polskich trunków, poprzez te bardziej wyszukane, do najbardziej ekskluzywnych.
W naszym sklepie są również: akcesoria podróżne, drobna elektronika, regionalne i zagraniczne słodycze, napoje bezalkoholowe a także dla naszych najmłodszych gości mamy szeroki wybór popularnych zabawek.

Imponujący asortyment i wspaniała, profesjonalna obsługa sprawią, że zakupy będą wyjątkową przyjemnością.

Aelia1

 

Relay
 

Relay jest jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej prasy, zlokalizowaną w węzłach komunikacyjnych takich jak: lotniska, dworce, stacje metra.

Sieć Relay rozwijana w 20 krajach na całym świecie oferuje swoim Klientom szeroki wybór dzienników, magazynów krajowych i zagranicznych. Dziennie ze sklepów Relay korzystają na całym świecie miliony Klientów.
Istotnym uzupełnieniem oferty są papierosy, e-papierosy, artykuły tytoniowe, w ofercie znajdują się także karty telefoniczne, książki, artykuły spożywcze, eko-żywność i napoje, pamiątki regionalne oraz cała gama produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących.

Chcemy, aby podróż była dla pasażerów przyjemnością, bo to tu jest jej początek!

     

Hala Odlotów Strefa Non Schengen

Aelia Duty Free

W sklepie Aelia Duty Free w części zastrzeżonej terminala, w Strefie Non Schengen, pełniącym funkcję sklepu typu Last Minute, można kupić polskie i zagraniczne alkohole, papierosy, słodycze w specjalnych edycjach, napoje bezalkoholowe a także produkty OTC.

Aelia DutyFree(6)

Partnerzy