Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Autobus

A A A Drukuj

Linia Warszawa – Lotnisko Warszawa/Modlin

 

Informujemy, że obecnie przewoźnikami oferującymi bezpośrednie połączenia autobusowe z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Warszawy są CONTBUS i FLIXBUS.

Contbus

Na stronie www.contbus.pl , pod zakładką  "KUP BILET" - oddajemy do Państwa dyspozycji kilkadziesiąt bezpośrednich kursów ekspresowych na przejazd z Lotniska Warszawa/Modlin do Warszawy i z Warszawy na Lotnisko.
Przyjazdy i odjazdy z Warszawy są realizowane z przystanku zlokalizowanego przy Hotelu "Marriott", (róg ul. T. Chałubińskiego i ul. Nowogrodzkiej), ok. 100 m. od Dworca Centralnego PKP.

Przewozy są realizowane, w większości przypadków nowymi, komfortowymi, klimatyzowanymi autokarami turystycznymi marki "VDL".
Czas przejazdu najczęściej to tylko ok. 45 min.
UWAGA: Planując podróż należy uwzględnić godziny szczytu w Warszawie i inne utrudnienia w ruchu.

Życzymy Państwu przyjemnej podróży.


 

 

FlixBus

www.flixbus.pl

Europejski lider międzymiastowych połączeń autobusowych oferuje do/z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin bezpośrednie połączenia do ponad 80 miast, m.in. do Bydgoszczy, Gdyni, Olsztyna, Wrocławia, Zakopanego, Radomia czy Kielc. Pełna lista połączeń dostępna jest TUTAJ.

Dla komfortu pasażerów autobusy FlixBus wyposażone są w wygodne siedzenia z dużą przestrzenią na nogi, toaletę, darmowe Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne. W ramach biletu można podróżować z 1 bagażem podręcznym oraz jednym bagażem głównym o wadze do 20 kg.

Dodatkowe udogodnienia: możliwość zakupu biletu poprzez aplikację mobilną lub bezpośrednio u kierowcy, opcja śledzenia położenia autobusu w czasie rzeczywistym „Gdzie jest mój FlixBus”, system pełnej rezerwacji miejsc, możliwość bezpłatnego anulowania przejazdu nawet do 15 minut przed odjazdem.

Bezpośrednie przejazdy FlixBusem z Warszawy na Lotnisko Warszawa/Modlin dostępne są z 3 przystanków:

  • Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, Aleje Jerozolimskie 144
  • Metro Młociny, ul. Jana Kasprowicza 145
  • Lotnisko Chopina, ul. Żwirki i Wigury 1


Inne kierunki

Partnerzy