Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Autobusy i Busy

A A A Drukuj

Linia Warszawa – Lotnisko Warszawa-Modlin

ModlinBus to jedyny przewoźnik oferujący bezpośrednie połączenie autobusowe z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin (WMI) do centrum Warszawy (Plac Defilad, naprzeciwko wejścia głównego do Pałacu Kultury i Nauki), oferując ekspresowy przejazd w 40 minut!

Autobusy na tej trasie kursują już prawie 50 razy dziennie w obie strony, rozkład jazdy dopasowany jest do godzin odlotów i przylotów, a bilety można kupić online już od 9 PLN.

Zakup biletów możliwy jest przez Internet, na lotnisku lub bezpośrednio w autobusie. Płatność można zrealizować gotówką, kartą oraz w walucie obcej.

To bezpieczne połączenie obsługiwane jest przez nowoczesne, wygodne i klimatyzowane pojazdy z profesjonalną obsługą oraz darmowym dostępem do internetu bezprzewodowego. 

Jednym słowem, ModlinBus to najwygodniejszy sposób by dostać się na lotnisko w Modlinie lub z lotniska do centrum Warszawy!

Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl

Modlinbus z Dworca Wschodniego - Nowa trasa przez Warszawę na lotnisko

Od 16 marca ModlinBus kursować będzie na nowej trasie. Autobusy zapewnią bezpośredni dojazd na Lotnisko Warszawa Modlin z Dworca Wschodniego. Nowa trasa przebiegać będzie północną część Warszawy, a autobusy zatrzymywać na poniższych przystankach.

  • Dworzec Wileński
  • Rondo Starzyńskiego
  • Żerań FSO
  • Białołęce Ratusz
  • Tarchomin
  • Stacja Metro Młociny

Szczegółowy wykaz przystanków oraz rozkład jazdy dostępny jest na stronie przewoźnika www.modlinbus.pl

Sprzedaż biletów jest przez stronę internetową przewoźnika, ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się już od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku. Nowoczesne i komfortowe autobusy wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu, rozkładane fotele oraz klimatyzację.

Poniższa mapka prezentuje trasy dojazdu linii ModlinBus na lotnisko Warszawa/Modlin.

mapa trasy modlinbus

Linia  Łódź – Lotnisko Warszawa-Modlin

ModlinBus realizuje ekspresowe i bezpośrednie połączenie pomiędzy Łodzią a Lotniskiem Warszawa-Modlin. Trasa wiedzie autostradą A2 oraz obwodnicą Warszawy i zajmie ok 2 godz. 55 min. Autobusy na tej trasie kursują 5 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, a bilety w sprzedaży online są już od 9 zł!

Zakup biletów możliwy jest przez Internet, na lotnisku, w kasie dworca lub w autobusie bezpośrednio przed odjazdem. Można płacić gotówką oraz kartą.

Autobusy kursują z Dworca Autobusowego Łódź Kaliska

Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl

Bez przesiadek z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka oraz Płocka

W dniu 20 maja ModlinBus uruchomił nowe połączenie autobusowe. Dzięki niemu przewoźnik zapewnił dojazd na Lotnisko Warszawa/Modlin z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka oraz Płocka. Co ważne jest to pierwsze połączenie z tego obszaru umożliwiające dojazd bez przesiadek pod same drzwi terminala. Autobus na lotnisko w Modlinie kursuje 4 razy dziennie.
Ważną nowością w skali kraju jest pokładowy system rozrywki, dzięki któremu możliwe jest skorzystanie z oferty ponad 100 filmów oraz seriali. Dodatkowo przewoźnik udostępnia bezpłatny dostęp do Internetu oraz zapewnia komfortowe, skórzane fotele z szerokim zakresem regulacji.

Szczegóły na temat trasy przejazdu oraz rozkładu jazdy znajdą Państwo pod poniższym linkiem www.modlinbus.pl

Sprzedaż biletów jest przez stronę internetową przewoźnika, ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się już od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku.

Partnerzy