Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Autobusy i Busy

A A A Drukuj

LINIA WARSZAWA – LOTNISKO WARSZAWA-MODLIN

ModlinBus to jedyny przewoźnik oferujący bezpośrednie połączenie autobusowe z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin (WMI) do centrum Warszawy (Plac Defilad, naprzeciwko wejścia głównego do Pałacu Kultury i Nauki), oferując ekspresowy przejazd w 50 minut!

Autobusy na tej trasie kursują już prawie 50 razy dziennie w obie strony, rozkład jazdy dopasowany jest do godzin odlotów i przylotów, a bilety można kupić online już od 9 PLN.

Zakup biletów możliwy jest przez Internet, na lotnisku lub bezpośrednio w autobusie. Płatność można zrealizować gotówką (wyłącznie w kiosku, na lotnisku), kartą (również w autobusie) oraz w walucie obcej.

To bezpieczne połączenie obsługiwane jest przez nowoczesne, wygodne i klimatyzowane pojazdy z profesjonalną obsługą oraz darmowym dostępem do internetu bezprzewodowego. 

Jednym słowem, ModlinBus to najwygodniejszy sposób by dostać się na lotnisko w Modlinie lub z lotniska do centrum Warszawy!

Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl lub www.modlinbus.com

Szczegółowy wykaz przystanków oraz rozkład jazdy dostępny jest na stronie przewoźnika www.modlinbus.pl

Sprzedaż biletów jest przez stronę internetową przewoźnika, ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się już od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku. Nowoczesne i komfortowe autobusy wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu, rozkładane fotele oraz klimatyzację.

Linia OKbus:  Łódź – Lotnisko Warszawa-Modlin

OKbus realizuje ekspresowe i bezpośrednie połączenie pomiędzy Łodzią a Lotniskiem Warszawa-Modlin. Trasa wiedzie autostradą A2 oraz obwodnicą Warszawy i zajmie ok 2 godz. 55 min. Autobusy na tej trasie kursują 8 razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, a bilety w sprzedaży online są już od 9 zł > www.okbus.pl

Zakup biletów możliwy jest przez Internet, na lotnisku, w kasie dworca lub w autobusie bezpośrednio przed odjazdem. Można płacić gotówką (wyłącznie w kiosku) oraz kartą (również u kierowcy autobusu)

Autobusy kursują z Dworca Autobusowego Łódź Kaliska

Więcej informacji pod adresem www.okbus.pl lub www.moldinbus.pl

Bez przesiadek z Torunia, Ciechocinka, Włocławka oraz Płocka

OKbus uruchomił nowe połączenie autobusowe. Dzięki niemu przewoźnik zapewnił dojazd na Lotnisko Warszawa/Modlin z Torunia, Ciechocinka, Włocławka oraz Płocka. Co ważne jest to pierwsze połączenie z tego obszaru umożliwiające dojazd bez przesiadek pod same drzwi terminala. Autobus na lotnisko w Modlinie kursuje 6 razy dziennie.
Ważną nowością w skali kraju jest pokładowy system rozrywki, dzięki któremu możliwe jest skorzystanie z oferty ponad 100 filmów oraz seriali. Dodatkowo przewoźnik udostępnia bezpłatny dostęp do Internetu oraz zapewnia komfortowe, skórzane fotele z szerokim zakresem regulacji.

Szczegóły na temat trasy przejazdu oraz rozkładu jazdy znajdą Państwo pod poniższym linkiem www.okbus.pl

Sprzedaż biletów jest przez stronę internetową przewoźnika, ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się już od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku.

 

Partnerzy