Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Częściej do Dublina z Lotniska Warszawa/Modlin

Ryanair-WMI

Od marca 2020 roku częstotliwość lotów Ryanair z lotniska Warszawa/Modlin do Dublina zwiększy się z dotychczasowych 6 do 9 rejsów w tygodniu.

„Dublin jest piątym najczęściej wybieranym kierunkiem przez naszych pasażerów. Cieszymy się zatem, że wspólnie z Ryanair, możemy rozwijać siatkę najbardziej popularnych kierunków na Lotnisku Warszawa/Modlin. Dodając do tego niedawno ogłoszone, nowe destynacje, jak realizowany od 30 października Tel Awiw, czy planowane od sezonu lato 2020 Charków i Wiedeń, widać stały i harmonijny rozwój siatki połączeń na naszym lotnisku” – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.    

Z okazji stałej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca marca w cenie od 39 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na stronie przewoźnika do czwartku (28 listopada) do północy.

„Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Z przyjemnością, już od marca 2020 roku, uruchomimy dodatkowe loty z Warszawy Modlin do Dublina. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2020 rok” – mówi Olga Pawlonka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią w Ryanair.

 

Lotnisko Warszawa/Modlin obsługuje obecnie ponad 3 miliony pasażerów rocznie, co daje średnią miesięczną na poziomie 250 tys. pasażerów. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska. Od uruchomienia z lotniska pierwszych połączeń, skorzystało z niego prawie 17 milionów pasażerów. Lotnisko Warszawa/Modlin jest pierwszym portem regionalnym w Polsce wyposażonym w system odprawy z użyciem bramek biometrycznych.

 

Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

Partnerzy