Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Inauguracja lotów do Ammanu z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin

Dziś 29 października odbył się inauguracyjny lot z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Ammanu, a lotnisko oficjalnie rozpoczęło sezon zimowy 2018/2019. Z tej okazji na wszystkich pasażerów lecących z WMI czekały słodycze i tort okolicznościowy.

W sezonie zima 2018/2019 siatka połączeń  Portu Lotniczego Warszawa/Modlin została wzbogacona o nowe kierunki: do Ammanu (Jordania), Kijowa i Lwowa (oba na Ukrainie). Z tej okazji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł. Promocją objęte są loty od listopada do stycznia, a rezerwacji biletów można dokonać na Ryanair.com do piątku 2 listopada do północy.

- Port Lotniczy Warszawa/Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy 3 mln 100 tys. pasażerów. Duży wpływ na nasz rozwój ma zaufanie, jakim obdarza nas Ryanair, jeden z największych europejskich przewoźników. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów. Nasza oferta jest ofertą dla tych Polaków, którzy szukają dobrych i tanich połączeń. Szczególnie cieszy nowe połączenie do Ammanu, ponieważ jest to unikatowy produkt na naszym rynku - mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.

Nowe połączenia:

  • Kijów (KBP) od 28 października, rejsy odbywają się w poniedziałki, środy, piątki i niedziele,
  • Amman (AMM) od 29 października, rejsy odbywają się w  poniedziałki i piątki, 
  • Lwów (LWO) od 31 października, rejsy odbywają się w poniedziałki, środy i niedziele.

W zimowej siatce połączeń Portu Lotniczego Warszawa/Modlin jest łącznie 45 kierunków.

 

Partnerzy