Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Jordania - nowa trasa z Lotniska Warszawa/Modlin

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, 4 lutego ogłosiła uruchomienie nowej trasy z Lotniska warszawa/Modlin do Ammanu w Jordanii. Połącznenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od końca października 2018 r. i stananie się częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Jordania jest 34. krajem w siatce połączeń Ryanaira.  

Nowa trasa znajdzie się w sprzedaży pod koniec lutego. Pasażerowie z Polski oraz turyści, w ramach programu “Always Getting Better”, mogą korzystać z najniższych cen lotów oraz najnowszych udogodnień jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms, Kredyt Podróży, loty łączone przez Rzym, Mediolan i Porto, a także Ryanair Transfers.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się mogąc ogłosić wprowadzenie 2 nowych tras z Warszawy Modlin  oraz Krakowa do Ammanu. Oba połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu od końca października 2018r. i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Jordania jest 34. krajem w siatce połączeń Ryanaira.  

Nowe trasy znajdą się w sprzedaży pod koniec lutego. Pasażerowie z Polski oraz turyści, w ramach programu “Always Getting Better”, mogą korzystać z najniższych cen lotów oraz najnowszych udogodnień jak obniżone opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, Ryanair Rooms, Kredyt Podróży, loty łączone przez Rzym, Mediolan i Porto, a także Ryanair Transfers.”

Partnerzy