Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Nowa trasa OKbus jeszcze w maju. Duża pula biletów za 50 groszy!

Już w poniedziałek, 23 maja, autobusy OKbus zaczną kursować do Białej Podlaskiej oraz Międzyrzeca Podlaskiego. Będą to kolejne miasta, obok Warszawy, Modlina, Łodzi, Włocławka, Torunia, Ciechocinka i Płocka, do których dotrze nowy przewoźnik.

OKbus to nowa marka na rynku przewozów łącząca komfortowe podróżowanie z niskimi cenami. Charakterystyczne dla niej są pomarańczowe autobusy Scania i Mercedes. Początkowo autobusy OKbus kursowały z i do centrum Warszawy, Lotniska Modlin, Łodzi, Torunia, Płocka, Ciechocinka czy Włocławka. Od 23 maja do tych miast dołączą Biała Podlaska oraz Międzyrzec Podlaski. OKbus zapewnia dogodne dojazdy nie tylko dla podróżujących, lecz także dla pracujących i studiujących w stolicy. Rozkład jazdy będzie regularnie aktualizowany, aby dopasować się do potrzeb pasażerów. W planach jest uruchomienie kolejnych tras jeszcze w tym roku.

Nowa marka jest jednym z tańszych przewoźników w kraju, oferując ceny już od 9 zł. Aby skorzystać z najkorzystniejszych przejazdów, należy zarezerwować bilet online z wyprzedzeniem. Co ważne, kupujący ma gwarancję 100% zwrotu ceny biletu, jeśli zrezygnuje z kursu w dniu wyjazdu. To pierwsza i jedyna tego typu oferta, która umożliwia zaplanowanie podróży bez ryzyka. Dotyczy to wyłącznie biletów kupionych online na stronie www.okbus.pl, dlatego najlepiej skorzystać z tej drogi zakupu i śledzić wiadomości na stronie OKbus oraz na profilu na Facebooku. Właśnie tam będą pojawiać się informacje o nowościach, konkursach i promocjach.

Pojazdy OKbus są jedynymi tego typu w Polsce. Do standardowego wyposażenia należą: klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Internetu, gniazdka 230 V i lampki do czytania przy każdym z foteli. Ponadto wszyscy pasażerowie mają do dyspozycji wygodne, skórzane fotele z wbudowanym tabletem. Przy jego pomocy można korzystać z Internetu, zagrać w grę, obejrzeć film czy posłuchać muzyki. Dzięki temu podróż minie błyskawicznie.

Za nową marką stoi firma Trans Kinetik, znana do tej pory z linii autobusowych ModlinBus, dowożących pasażerów na lotnisko w Modlinie. Jest to jedyny przewoźnik realizujący bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy do portu lotniczego w Modlinie i wyłączny operator autobusowy akredytowany przez Lotnisko Warszawa-Modlin. Dlatego OKbus to kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pasażerów oraz gwarancja tanich
i komfortowych przejazdów.

Bilety na nową trasę można będzie kupić od 16 maja 2016 przez wygodny, internetowy system rezerwacji na stronie www.okbus.pl. Z okazji startu nowej trasy przewoźnik przygotował promocyjną pulę biletów po 50 groszy (będzie je można nabyć w dniach 16-18 maja 2016).

Partnerzy