Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Ryanair ogłasza rozkład lotów na zimę 2020/2021 z Lotniska Warszawa/Modlin

WMI-dron-03

34 TRASY, W TYM 1 NOWA DO CHARKOWA

WIĘCEJ LOTÓW DO DUBLINA, KIJOWA, LONDYNU, LWOWA ORAZ MEDIOLANU

Ryanair, dziś (29 lipca) ogłosił zimowy rozkład lotów z Lotniska Warszawa/Modlin. W siatce połączeń znajdują się aż 34 trasy, w tym 1 nowa do Charkowa, a także więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.  

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy/Modlin na zimę 20/21:  

  • 1 nowa trasa do Charkowa (2 rejsy/tydz.)
  • Więcej lotów do Dublina (7 rejsów/tydz.), Kijowa (6 rejsów/tydz.), Londynu (22 rejsy/tydz.), Lwowa (5 rejsów/tydz.) oraz Mediolanu (9 rejsów/tydz.)   
  • 34 trasy łącznie

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku i podróżować najtańszą linią lotniczą w Europie.
Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z/do Lotniska Warszawa/Modlin od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać na www.ryanair.com tylko do piątku (31 lipca).

Leszek Chorzewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin powiedział:
“Cieszymy się, że Ryanair rozwija się na naszym porcie lotniczym i z początkiem każdego sezonu oferuje nowe kierunki, z których mogą korzystać podróżni z całej Polski, latający z naszego lotniska. Zaufanie  jakim darzy nas największa grupa lotnicza w Europie pokazuje, że strategia i plany realizowane przez spółkę są wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z optymizmem patrzymy w przyszłość w tych ciężkich dla całej branży czasach.”

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanair w Europie środkowo-wschodniej Ryanaira powiedziała:
“Cieszymy się bardzo, iż od sezonu zima 20/21  pasażerowie podróżujący z Warszawy/Modlin zyskają jeszcze więcej lotów w najniższych cenach. Nasz rozkład lotów z Warszawy/Modlin na zimę 20/21 liczy aż 34 trasy, w tym 1 nową: do Charkowa oraz więcej lotów do Dublina, Kijowa, Londynu, Lwowa oraz Mediolanu.   
Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty na 34 trasach aż do marca 2021 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z/do Warszawy/Modlin na podróż od końca października 2020 do stycznia 2021 w cenie od 69 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku (31 lipca). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”


Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

zdjęcie: FLY 3D Łukasz Pacholczyk

Partnerzy