Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

RYANAIR URUCHAMIA NOWĄ TRASĘ WARSZAWA/MODLIN – TEL AWIW

Tel Awiw

Dzisiaj (30 października) na lotnisku Warszawa/Modlin odbyło się uroczyste uruchomienie nowej trasy do Tel Awiwu. Tej zimy Ryanair będzie latał na tym kierunku cztery razy w tygodniu. W sumie przewoźnik oferuje na lotnisku Warszawa/Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasażerów rocznie.  

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy/Modlin:
•    7 zbazowanych samolotów
•    1 nowa trasa do Tel Awiwu
•    50 tras łącznie
•    3 miliony pasażerów rocznie 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:
“Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa/Modlin oraz uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu, Ryanair oferuje w Waszawie/Modlin 50 tras i obsługuje 3 miliony pasazerów rocznie.  

Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca marca 2020 roku już od 56 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na Ryanair.com tylko do piątku 1 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin powiedział: 
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu na mapie. Tym razem, wspólnie z Ryanairem, otwieramy nowy kierunek bliskowschodni, Tel Awiw. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania połączeniami pomiędzy Polska i Izraelem. Loty do Tel Awiwu, w sezonie Zima 2019/20 odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.”

 

Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

Partnerzy