Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Ryanair wznawia loty z Lotniska Warszawa/Modlin

WMI-dron-02

Ryanair dziś, 17 czerwca, poinformował o wznowieniu lotów na prawie 40 trasach z Lotniska Warszawa/Modlin. Już od 1 lipca trasy te staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

W związku ze zniesieniem przez Polskę niektórych restrykcji, Ryanair zachęca wszystkich do planowania letnich wyjazdów i świętowania faktu, iż Europa z powodzeniem pokonuje jedne z najtrudniejszych czasów. Niektóre trasy będą dostępne w ostatnim tygodniu czerwca. Wszystkie szczegóły dotyczące rozkładu oraz częstotliwości można znaleźć na www.Ryanair.com.

Lotnisko jest już gotowe do wznowienia lotów. Nowa rzeczywistość, związana z wybuchem pandemii COVID-19, wymusiła konieczność przystosowania infrastruktury, dla zapewnienia najwyższych możliwych środków bezpieczeństwa naszym Pasażerom. Wydzielone zostało jedno wejście do Terminalu dla Pasażerów, zainstalowano bramki do pomiaru temperatury, wyznaczone są ścieżki ułatwiające Pasażerom sprawne poruszanie się po Terminalu,  zachowanie wymaganego dystansu oraz punkty umiejscowienia dozowników płynów dezynfekujących.
Szczegółowe informacje o zmianach i nowych procedurach: https://bit.ly/COVID-19-procedury

Pasażerowie z Warszawy i okolic oraz północno-wschodniej Polski mogą już zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd i cieszyć się słońcem i plażą w swoich ulubionych miejscach jak Grecja, Cypr, Bułgaria, Hiszpania czy Włochy.   

Leszek Chorzewski, Prezes Lotniska Warszawa/Modlin powiedział:
„Nic nas tak nie cieszy jak informacja, że znów z naszego portu lotniczego będą mogli bezpiecznie korzystać podróżni. Lotnisko Warszaw/Modlin zostało odpowiednio przygotowane i spełnia wszystkie normy, by móc z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa obsługiwać swoich klientów.
Z niecierpliwością czekamy na pierwszych pasażerów, którzy już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca będą mogli skorzystać z połączenia do Madrytu. Dzięki 40 trasom, które uruchamia w lipcu Ryanair oraz lotom czarterowym oferowanym przez biura podróży wierzymy, że w ciągu najbliższych miesięcy uda się odzyskać chociaż częściową stabilność w tym najcięższym w historii lotnictwa kryzysie.”

Olga Pawlonka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:
„Cieszymy się z przywrócenia prawie 40 tras z Warszawy/Modlin już od 1 lipca w ramach naszego letniego rozkładu lotów. Jesteśmy przekonani, że przewiezienie milionów pasażerów pobudzi gospodarkę w regionie i pomoże uratować tysiące miejsc pracy.
To także doskonała okazja dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać.
Z okazji zniesienia przez Polskę restrykcji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie już od 89 zł na podróże w lipcu i sierpniu. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do poniedziałku (22 czerwca). Aby zdążyć, najlepiej wejść na www.Ryanair.com już teraz.”

Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

foto: FLY 3D Łukasz Pacholczyk

Partnerzy