Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Z Lotniska Warszawa/Modlin do Bułgarii

Od dzisiaj (1 lipca) do oferty lotów z naszego lotniska powraca Burgas w Bułgarii - wakacyjny kierunek, który cieszył się dużym zainteresowaniem już w zeszłym sezonie. Połączenie będzie realizowane przez Ryanair 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki do końca sierpnia i stanie się częścią letniego rozkładu lotów.

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do października 2019 r. w promocyjnej cenie od 65 zł.  Bilety można zarezerwować na www.ryanair.com do środy (3 lipca) do północy.

Walory wschodnich Bałkanów mogą również podziwiać pasażerowie korzystający z jednej z ofert czarterowych z wylotem z lotniska Warszawa/Modlin do Warny.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z poszerzenia naszej siatki połączeń z lotniska Warszawa/Modlin, w której, na dzień dzisiejszy, łącznie z połączeniami czarterowymi, znajduje się 60 destynacji. Jako, że Bułgaria od kilku lat stała się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym, wraz z Ryanairem ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów. Życząc wspaniałych wrażeń wakacyjnych, przekazuję naszym pasażerom kolejną dobrą wiadomość. Dzięki zainstalowaniu w naszym porcie pięciu nowoczesnych bramek biometrycznych, po powrocie pasażerowie będą mogli skorzystać z automatycznej odprawy granicznej, która dzięki temu staje się szybka i łatwa.” – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.   

Lotnisko Warszawa/Modlin obsługuje obecnie ponad 3 miliony pasażerów rocznie, co daje średnią miesięczną na poziomie 250 tys. pasażerów. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska. Od uruchomienia z lotniska pierwszych połączeń, skorzystało z niego prawie 16 milionów pasażerów.

 

 

Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

Partnerzy