Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Z Lotniska Warszawa/Modlin do Charkowa

Od sezonu lato 2020 Charków stanie się kolejnym punktem na mapie połączeń z Lotniska Warszawa/Modlin. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu a inauguracja nastąpi w kwietniu.

Po Kijowie i Lwowie, do których loty zainaugurowano w sezonie zima 2018, będzie to trzecie miasto na Ukrainie, do którego można będzie polecieć Ryanairem z Lotniska Warszawa/Modlin.

“Charków to kolejna destynacja na naszej mapie połączeń. Oferta lotów z Lotniska Warszawa/Modlin na Ukrainę poszerza się o nowe miejsce.  Stale rosnący ruch pasażerski na kierunkach ukraińskich, dzięki ofercie Ryanaira, jest i będzie jeszcze bardziej widoczny także na naszym lotnisku   – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.   

 

Lotnisko Warszawa/Modlin obsługuje ponad 3 miliony pasażerów rocznie.

To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska. Od uruchomienia z lotniska pierwszych połączeń, skorzystało z niego prawie 17 milionów pasażerów.

 

Kontakt: Marek Rymkiewicz, m.rymkiewicz@modlinairport.pl

Partnerzy